CORNELIS van BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): "Orie
2018-07-07
557517
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CORNELIS van BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): "Orientale", signerad, daterad och numrerad Corneille -73, 47/100, färglitografi, 67x51 cm