Peter Dahl litografi
2018-07-07
557512
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Kroginteriör, signerad och daterad Peter Dahl -73, 50/260, färglitografi, bladmått ca 69x100 cm, oramad
Fläckar