Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
IVAR MORSING (1919-2009): (2), På Alvaret Öland´´ resp "Österlen", signerade ´I Morsing´, olja på pannå, 28x32 cm resp 19x20 cm
557498
2018-07-18
Gör en kostnadsfri värdering här