Torsten Renqvist Etsning
2018-07-07
557478
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TORSTEN RENQVIST (1924-2007): Komposition, signerad och daterad Torsten Renqvist -68, 6/125, etsning, ca 65x49 cm