Oljemålning
2018-07-09
557473
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Figurer på sanddyner, olja på pannå, ca 21x31 cm
Färgbortfall