Oljemåling
2018-07-09
557467
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Parkmotiv, möjligen Sonja Erikssonj (född 1920), signerad, olja på duk, ca 46x61 cm
Krackeleringar, ytmärken