Oljemålning
2018-07-09
557464
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Parkmotiv, olja på duk, ca 100x120 cm
krackeleringar, ytmärken