Mona Huss Wallin färglitografi
2018-07-07
557438
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
MONA HUSS WALLIN (född 1944): Fönsterutsikt, signerad och daterad M Huss W-79, 108/460, färglitografi, 65x50 cm