Ljuskrona
2018-07-05
557348
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets senare hälft, 5-armad, stomme i patinerad gulmetall, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 50 cm
Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen