Bordslampor
2018-07-05
557309
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1970-tal, etikettmärkta "made in Italy", möjligen Bitossi, delvis glaserat lergods, höjd 71 cm inkl skärm
Krackelyr, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionerna