Hänge Broscher 2 st
2018-07-10
557303
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HÄNGE, förgyllt silver, fasettslipade almandingranater, BROSCHER, 2 st, silver, markasiter samt skurna snäckskalskaméer med dekor av klassicerande kvinnofigurer, 1900-talets mitt, hängets höjd ca 38 mm, broschernas höjd 30 resp. 50 mm