Armband 18 k guld
2018-07-10
557297
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 7 000 SEK |
ARMBAND, 18 k guld, Italien/Vicenza, 1900-talets mitt, ledad länk med delvis strukturerad yta, längd ca 19 cm, vikt ca 23,2 g
Bruksslitage