Joakim Allgulander
2018-07-06
557240
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Panorama", signerad och numrerad Joakim Allgulander 96/150, färglitografi, bildyta 44,5x71, bladmått 58x81 cm