Philippe de Rougemont oljemålning
2018-07-10
557206
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PHILIPPE DE ROUGEMONT (1891-1965): Porträtt av Erik Åsberg, signerad och daterad Ph de Rougemont 1921, olja på duk, 115x73 cm