Hänge guld hårarbete
2018-07-06
557158
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
HÄNGE, 14 k guld, infattat hårarbete 1800-tal samt dekor av två pärlor, infattning senare och troligen stämplat Kelloyhttmä Oy, Finland 1977, oval form, längd 2,7 cm