Färglitografi Madeleine Pyk
2018-07-05
557070
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (f. 1934), Par i sekelskiftesklädsel, signerad och numrerad EA, färglitografi, bildstorlek ca 23x16 cm