Erich & Ingrid Triller vas
2018-07-06
557056
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ERICH & INGRID TRILLER, 1900-tal, vas, grön/brun glasyr, stengods, signerad Triller Tobo, höjd 13 cm