Pia Ingelse
2018-07-04
557026
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PIA INGELSE (född 1967): "Transformation", signerad Pia Ingelse, 7/25, färglitografi, bladmått ca 61x41 cm