Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ÅKE HOLM (1900-1980): "Jona kastas i havet", 1950-tal, signerad Åke Holm, lergods, höjd 29, längd 33 cm
556983
2018-07-04
Gör en kostnadsfri värdering här