Akvarell Norge
2018-07-06
556963
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Vattenfall Trondheim, monogramsignerad och daterad 13.7.01, avkarell, ca 29x22 cm