Kuriosa
2018-07-06
556935
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BREVPRESS, BESLAG, SIGILL, MEDALJ, 6 st., 18/1900-tal, brevpressens längd ca 14,5 cm
Slitage