Oljemålning 1800-tal
2018-07-06
556924
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Boskap otydligt signerad, olja på duk, ca 40x50 cm