Stephan Abel Sinding brons
Klubbat för:
1 500 SEK
1 200 SEK
STEPHAN ABEL SINDING (Norge, 1846-1922): Skulptur, byst av en av en gammal kvinna, signerad Stephan Sinding och daterad 1892, gjutarmärkt L P Jorgensen Eneret, bemålat terakotta, höjd ca 27 cm
avslag
556913
2018-07-06