Oljemålning 1800-tal
2018-07-04
556883
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt, olja på duk, ca 85x70 cm, oramad
Ytsmuts, krackeleringar