Buddhafigur 1900-tal
2018-07-06
556847
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BUDDHAFIGUR, 1900-tal, skulpterat trä, bemålad och förgylldhöjd ca 89 cm
Slitage, färgbortfall, sprickor