Skrivbord 1900-tal
2018-07-04
556817
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIVBORD, 1900-talets mitt, fanérad i teak, 2 lådor, välvda hurtstar, dragringar i mässing, höjd 60-65, 150x51 cm
Slitage, fläckar, tejprester, en nyckelbussning saknas