Kliuchnikov oljemålning
2018-07-03
556783
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Hundporträtt, Pudel, signerad och daterad Kliuchnikov 2017, olja på duk, ca 70x50cm, oramad