Byrå samt sekretär rokokostil
2018-07-04
556697
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, SEKRETÄR, 1900-tal, rokokostil, vitmålade, höjd 80-117 cm
Nycklar saknas, slitage