Spelbord sengustaviansk
2018-07-03
556667
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SPELBORD, sengustavianskt, mahognyfanér, blindlåda, rektangulär uppfällbar skiva, raka kälade ben, ljusskivor, höjd ca 77, 93x46 cm
Skiva med skador/lagningar