Piedestal, 1800-talets slut
2018-07-03
556592
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PIEDESTAL, 1800-talets slut, rikligt bemålad i brons mot svart fond, höjd ca 50 cm
Åldersrelaterat slitage med smärre färgbortfall