Klubbat för:
1 700 SEK
3 000 SEK
DAVID ROSÉN, "579-026", soffbord, 1950-tal, Nordiska Kompaniet, ur "Futura"-serien, skiva av sten, underrede av mahogny, brickmärkt, höjd ca 51, 110x50 cm
Slitage, skivan med kantnagg
556588
2018-07-03