Golvlampa 1950-tal
2018-07-03
556581
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1950-tal, svartlackerad, detaljer i mässing, skärm av gul textil, höjd ca 143 cm
Slitage, skärm med skador, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen