Golvlampa 1900-talets andra hälft
2018-07-03
556574
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, vitmetall, med fem ljuspunkter, på stenfot, höjd ca 185 cm
Slitage. Nagg på fot, stam något lös från fot