Golvlampa PH 80
2018-07-03
556515
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
POUL HENNINGSEN, "PH80", golvlampa, Louis Poulsen, Danmark, förkromad metall samt akrylplast, höjd ca 132 cm
Bruksskick, smärre repor på foten