Armband silver Randers
2018-06-30
556478
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ARMRING, sterlingsilver, stämplad RS, Randers Silver, Danmark, Handmade, innermått ca 55x65 mm, vikt ca 88,6 g
Bruksslitage