Orientmattor
2018-07-01
556457
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ORIENTMATTOR, 2 st., vävda, ca 175x131 resp. ca 153x122 cm
Sliage, skador, lagningar