Orientmatta
2018-07-01
556456
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ORIENTMATTA, antik, Kaukasisk, ca 333x210 cm
Slitage, trampveck, mindre lagningar, kortsidor med mindre skador, en reducerad kortsida