Serveringsvagn Lennartsnäs
2018-06-30
556435
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1900-talets första hälft, bemålad, svarvade delar, på hjul, höjd ca 77, 78x45 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län
Senare hjul, senare bemålning