Golvlampa Jakobsson
2018-08-06
556325
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HANS AGNE JAKOBSSON, golvlampa, Markaryd, 1900-talets slut, kromad metall samt lackerad metall, en ljuspunkt, höjd ca 220 cm
smärre slitage