Oidentifierad konstnär oljemålning
2018-08-15
556243
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Mansporträtt, olja på pannå, ca 38x26 cm
repor