Lennart Jirlow
2018-07-01
556213
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): Tidningskiosk, signerad och numrerad L. Jirlow, 73/310, offset, bildstorlek 49x60 cm