Buddha
2018-06-29
556191
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 15 000 SEK |
BUDDHA, Thailand, 1700/1800-tal, brons, höjd ca 35,5 cm
Proveniens finns vid förfrågan
Föremålet ingår i en samling i huvudsak orientaliska artefakter
Slitage