Rökelsekar
2018-06-29
556186
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
RÖKELSEKAR, Japan, 1800-tal, mörkpatinerad brons, höjd ca 21,5 samt 12x18 cm
Proveniens finns vid förfrågan
Föremålet ingår i en samling i huvudsak orientaliska artefakter
Kantbuckla