Joakim Allgulander
2018-06-29
556146
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Magnolia II", signerad och numrerad provtryck, giclee print, bladstorlek 50x40 cm