Oidentifierad konstnär
2018-06-28
556127
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Vanitasmotiv, 1700-tal, olja på duk, dubblerad, ca 62x54 cm,