Orientmatta Lennartsnäs
2018-06-30
556101
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 30 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik/antik, Kirman, figural, ca 515x345 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län
Ställvis slitage, mindre fläckar