Golvljusstakar Lennartsnäs
2018-06-30
556088
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GOLVLJUSSTAKAR, 1 par, barockstil, mässingsplåt, höjd ca 108 resp 110 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län
Bristningar, lagningar