Mansporträtt
2018-06-30
556081
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Mansporträtt, olja på duk, ca 37x32 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län
Krackeleringar