Oljemålning oidentifierad konstnär
2018-06-29
556055
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskapsmotiv, signerad och daterad "A.Griffin 1856", olja på duk, 76x64 cm
Krackeleringar