Stellan Mörner färglitografi
2018-06-29
556037
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STELLAN MÖRNER (1896 -1979): Komposition, signerad Mörner samt numrerade, 58/310, färglitografier, ca 30x40 cm